Budowa domów z firmą PATER

Budowa domów opiera się na ścisłej współpracy z zaufanym wykonawcą z wieloletnim doświadczeniem- firmą Polhaus oraz z architektem który tworzy dla Państwa bardzo indywidualne i spersonalizowane projekty- 2PR. Zajmujemy się dla Państwa dokumentacją projektową, jesteśmy łącznikiem pomiędzy klientem a wykonawcą, ponadto świadczymy fachowe doradztwo odnośnie technologii szkieletowych domów drewnianych oraz tematów projektowych zarówno wnętrza jak i zewnętrza. Na Państwa życzenie oglądamy domy które nie zostały jeszcze oddane do użytku.

PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE

Nowoczesne projekty domów opracował dla Państwa architekt. Każdy z nich może być przerobiony i  dostosowany do Państwa potrzeb

TECHNOLOGIA SZKIELETU DREWNIANEGO

Elementy prefabrykowane przez firmę POLHAUS, następnie montowane na działce Klienta

PROJEKTY WNĘTRZ

Oferujemy Państwu dodatkowo usługi związane z projektowaniem wnętrz przez naszego architekta. Dzięki temu od początku do końca projekt i budowa będą realizowane z naszą firmą.
CO ZAPEWNIA NASZA FIRMA?
projekt budowlany, pozwolenie na budowę, przygotowanie planu budowy, wykończenie fundamentów, produkcję i montaż, projekt wnętrz dla zainteresowanych.
CO ZAPEWNIA NASZA TECHNOLOGIA?
Najwyższa jakość stosowanych materiałów, prefabrykację, ekologiczne podejście, szybki czas realizacji
PROJEKT DOMU Z KATALOGU
W momencie kiedy zdecydują się Państwo budować z nami dom, projekt dostępny w naszym katalogu jest za darmo. Nie zwalnia to jednak z poniesienia kosztów za adaptację projektu na działce.
Projekty domów przedstawione w zakładce „Projekty Gotowe” mają charakter poglądowy. Aby przedstawić wycenę przygotowujemy dla Państwa szczegółową dokumentację architektoniczno-budowlaną. 
INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW
Jeśli zechcą Państwo przyjść z gotowym projektem lub chcą Państwo projekt indywidualny, nasz architekt służy pomocą. Każdy projekt oraz budowa są w tym momencie wyceniane osobno.

ODWIEDŹ NASZEGO BLOGA