Bramy garażowe

Zapraszamy do obejrzenia produktów
/Bramy garażowe

BRAMY- wjazd samochodem na posesję powinien być wygodny. Powinien być usytuowany w takim miejscu aby dojazd do garażu był prosty i bezpieczny. Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości bramy do garażu największych producentów w Polsce.

Bramy garażowe Hörmann

Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Komornikach pod Poznaniem.  Jesteśmy jednym z partnerów handlowych firmy Hörmann Polska sp. z o.o.  Rozwój przedsiębiorstwa związany z produkcją garażowych bram uchylnych zapoczątkowany został w  latach 50-tych ubiegłego wieku. Nowością była wtedy brama segmentowa, działająca w pionie i nie wymagająca dużo miejsca. Dzisiaj wybór produktów jest bardzo szeroki, powiększony o bramy rolowane, przeciwpożarowe, szybkobieżne, napędy do bram i sterowania oraz wiele innych.

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy segmentowe otwierają się pionowo, daje to oszczędność miejsca zarówno przed garażem jak i wewnątrz. Do dyspozycji jest całe światło przejazdu. Bramę można zamontować w wielu sytuacjach, przy różnych kształtach otworów i elewacji, niezależnie od formy nadproża.

BRAMY UCHYLNE

Bramy uchylne połączyły wiele ważnych cech związanych z wysoką jakością i zaawansowaną techniką oraz z trwałością i bezpieczeństwem obsługi. Są ponadto dostępne w atrakcyjnych wzorach ze stali, w zależności od kompozycji i kolorystyki elewacji, Przy elewacjach z elementami drewna możliwe jest również wypełnienie bramy garażowej litym drewnem.

BRAMA ROLOWANA

Ten rodzaj bramy zapewnia w pełni ilość miejsca na parkowanie w garażu jak i przed nim. miejsce przy suficie również może być wykorzystany. Przy niewielkich nadprożach firma Hörmann proponuje bramę rolowaną na zewnątrz. Profile wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne oraz wypełnione pianką poliuretanową.

BOCZNA BRAMA SEGMENTOWA HST

Boczna brama segmentowa HST to rozwiązanie dla osób które jeszcze bardziej cenią sobie wykorzystanie przestrzeni garażu do wykorzystania. Ten typ szczególnie sprawdza się w garażach ze skośnym dachem. Dodatkową zaletą jest to że wchodząc do takiego garażu można przesunąć drzwi tylko na niewielkim fragmencie.

Bramy garażowe Krispol

Celem firmy KRISPOL jest tworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów. Firma istnieje na polskim rynku od 20 lat i ciągle prężnie się rozwija udoskonalając swój produkt .

BRAMY SEGMENTOWE

Dostępne typy: bez przetłoczeń, tłoczenie wąskie, tłoczenie szerokie, v-profilowane, kasetony

BRAMY ROLOWANE

Brama otwiera się pionowo w górę, a pancerz po zwinięciu znajduje się w skrzynce na zewnątrz (RGZ) lub wewnątrz (RGW) garażu nad otworem wjazdowym.

Bramy garażowe KMT Stal

Konstrukcje w całości produkowane w Polsce – Słupsku i Kobylnicy. Wyroby dobrej jakości, estetycznie wykonane z gwarancją bezpieczeństwa. Produkowane z blachy stalowej, okleinowanej foliami drewnopodobnymi. Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najwyższą jakość materiału firma KMT stworzyła bramy, które połączyły bardzo istotne cechy: ponadczasowy wygląd, jakość i atrakcyjną cenę.

BRAMA SEGMENTOWA PŁASKA

Bramy segmentowe płaskie charakteryzują się równą i gładką powierzchnią płaszcza bramy. Wysokiej klasy blacha stalowa zapewnia elegancki i wyjątkowy wygląd.

BRAMA SEGMENTOWA PRZETŁOCZONA

Przetłoczenie bramy garażowej daje klientowi możliwość harmonizowania kolorystycznie i materiałowo z pozostałą stolarką otworową. Nadają się zarówno do  klasycznych i nowoczesnych projektów architektonicznych.

BRAMA SEGMENTOWANA KASETONOWA

Typ bramy z przetłoczeniem ze wzorem kasetonowym.