OKNA PCV

Firma pater proponuje Państwu wysokiej jakości stolarkę w systemach VEKA produkcji OKNOPLAST Kraków . Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, innowacyjnością rozwiązań funkcjonalnych i dbałością o aspekty bezpieczeństwa użytkowania. Finezyjne kształty, szeroka gama kolorów, oklein drewnopodobnych i dodatków sprawiają, że okna wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki.
Oferujemy następujące kolekcje:

PIXEL

PIXEL to połączenie nowoczesności z elegancją. Zastosowanie niższego skrzydła zapewnia więcej światła w pomieszczeniu. Wąski słupek ruchomy wraz z symetrycznie usytuowaną klamką nadają smukłości skrzydła oraz nowy, wyjątkowy charakter.

PROLUX

Poprzez połączenie profilu PVC ramy i skrzydła oraz większej powierzchni szyby okna PROLUX dają więcej światła niż standardowe PVC.

WINERGETIC PREMIUM

Okna WINERGETIC PREMIUM bcharakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła U, tym samym dają gwarancję niskich strat energii cieplnej. Przeznaczone są dla tych osób które cenią sobie energooszczędność.

WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

Typ okien który posiada dodatkowe ulepszenia termiczne, tym samym współczynnik przenikania ciepła U jest jeszcze niższy. Okna WINERGETIC PREMIUM PASSIVE są przeznaczone dla domów pasywnych.

PLATINNIUM EVOLUTION

Profile tego typu okien są mocno zaokrąglone, nadają wnętrzu elegancki charakter. PLATINNIUM EVOLUTION to dodatkowy element dekoracji w państwa mieszkaniu. Dodatkowo do wyboru szeroki wachlarz kolorów oraz innych akcesoriów

KONCEPT

Typ okna KONCEPT to estetyczne przeciwieństwo okna Platinnium evolution, ich profil jest prosty, nadaje się idealnie do współczesnego wnętrza, współgra z nowoczesnym designem. Całość dopełniają starannie opracowane klamki i akcesoria z serii dESIGN+

ID 4000 WnD

System ID 4000 wyróżnia się estetyką. Zakrzywiona zewnętrzna część profilu nadaje wyjątkowy kształt komponujący się dobrze zarówno w nowoczesnych jak i klastycznych typach mieszkań.

ID 4000 Softline

System ID 4000 Softline spełnia wszystkie wymagania pod względem technicznym i estetycznym. Jest to wariant okien bardziej ekonomicznych o podwyższonym standardzie względem rynku.

ID-7000

Model Id 7000 to rozwinięcie lini ID. Bardzo dobrze sprawdza się w ciężkich warunkach atmosferycznych ze względu na wzmocnione wartości akustyczne i izolacyjne. Okna posiadają otwory mikrowentylacyjne które zapewniają naturalny obieg powietrza w mieszkaniu.