ROLETY

Do proponowanych przez naszą firmę okien oferujemy Państwu rolety zewnętrzne nadokienne, na mur natynkowe i podtynkowe Integro. Systemy zaciemnień okiennych obsługiwane mogą być ręcznie – poprzez pasek lub linkę oraz elektrycznie przy zastosowaniu silników.

ROLETY NADOKIENNE

ROLETY NIEZABUDOWANE
ROLETY ZABUDOWANE OD ZEWNĄTRZ
ROLETY ZABUDOWANE OD WEWNĄTRZ
ROLETY ZABUDOWANE OBUSTRONNIE

Obecnie najczęściej stosowany system w nowobudowanych domach to typ całkowicie zabudowany. Najczęściej wykonywane są jako rolety z możliwością zabudowy kaset zarówno od strony zewnętrznej, jak i od strony mieszkania, z rewizją od spodu.

W zależności od wysokości okien wykonywane w dwóch wysokościach skrzynki. Skrzynki i prowadnice mogą być w kolorze białym lub okleinowane okleinami okiennymi.

ROLETY NA MUR

Stosowane mogą być w nowobudowanych domach oraz domach i mieszkaniach już użytkowanych. Najczęściej montowane są na murze lub na wykonanym ociepleniu domu.

Chronią one dodatkowo wnętrze przed zimnem , hałasem , nadmiernym nasłonecznieniem lub włamaniami.
Konstrukcje mogą być malowane na jeden z odcieni w palecie RAL bądź okleinowane.

ROLETY ADAPTACYJNE
ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

ROLETY PODTYNKOWE

Istotną różnicę w porównaniu do pozostałych systemów stanowi fakt, że rolety montowane są przed oknem, dzięki czemu nad oknem nie występują żadne puste miejsca. Zastosowanie tego systemu pozwala:

wyeliminować straty ciepła gdyż do pomieszczenia nie wnika zimne powietrze

nie powstają mostki akustyczne

klapa rewizyjna znajduje się na zewnątrz co upraszcza prace konserwacyjne,bez ingerencji w prywatność mieszkańców

Oferujemy Państwu systemy firmy ALUPROF.
W zależności od wysokości okien wykonywane w trzech wysokościach skrzynki. Produkty są malowane na dowolny kolor RAL lub okleinowane.

ROLETY PODTYNKOWE