DRZWI ZEWNĘTRZNE

Zapraszamy do obejrzenia produktów
/DRZWI ZEWNĘTRZNE

DRZWI ZEWNĘTRZNE- jedno z ważniejszych elementów domu – jego wizytówka i strażnik domowego ogniska. Oferujemy modele wykonane z PVC, z drewna, ze stali i z aluminium.
Charakteryzują się bogatą paletą kolorystyczną , możliwością doboru do każdego budynku. Doskonałe walory estetyczne , praktyczne rozwiązania funkcji użytkowych , bardzo dobre parametry w zakresie izolacji akustycznej i cieplnej oraz rozwiązania antywłamaniowe – to tylko niektóre zalety drzwi, proponowanych przez naszą firmę.

DRZWI ZEWNĘTRZNE ALUMINIOWE

Drzwi firmy Aluhaus charakteryzują innowacyjne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo, trwałość oraz zapewniające nowoczesny wygląd i wyszukane wzornictwo. Drzwi są odporne na szkodliwy wpływ zjawisk atmosferycznych, posiadają 3-komorowe pakiety szybowe przy drzwiach dwustronnie nakładkowych zapewniające wysoką termoizolację i komfort akustyczny. Firma oferuje 5 lat gwarancji na drzwi i aż 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą.

ELITE

W modelach drzwi ELITE szyba zespolona montowana jest między blachami aluminiowymi i uszczelniona silikonem. Aplikacje wykonane są ze stali nierdzewnej i umieszczone w specjalnych, wyciętych w blachach gniazdach. Niektóre z dostępnych modeli doskonale prezentują się w wersji z dwoma kolorami zestawionymi na jednej powierzchni. Jednym z elementów wzbogacających wygląd drzwi, a jednocześnie mającym zastosowanie praktyczne, są numery domu. Osadzane są one w powierzchni panelu i licowane z blachą aluminiową.

KATALOG PRODUKTÓW

MODERN

W modelach drzwi MODERN szyba zespolona montowana jest między okładzinami HPL i uszczelniona silikonem. Aplikacje wykonane są ze stali nierdzewnej, a dzięki ich dwustronnemu zastosowaniu w standardzie, drzwi jednakowo prezentują się zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz pomieszczenia. W celu najlepszego dopasowania drzwi do stolarki PVC produkcji OKNOPLAST, Aluhaus oferuje możliwość wykonania drzwi w okleinie RENOLIT zgodnej z kolorystyką stolarki OKNOPLAST. Możliwe jest również wykonanie drzwi w dwukolorze, dzięki czemu jeszcze bardziej możesz je spersonalizować.

KATALOG PRODUKTÓW

KLASSIK

W modelach drzwi KLASSIK szyba zespolona montowana jest między okładzinami PVC i uszczelniona silikonem. Obustronne aplikacje trójwymiarowe stanowią element dekoracyjny pasujący zarówno do budownictwa nowoczesnego jak i klasycznego. W celu najlepszego dopasowania drzwi do stolarki PVC produkcji OKNOPLAST, oferujemy możliwość wykonania drzwi w okleinie RENOLIT zgodnej z kolorystyką stolarki OKNOPLAST. Możliwe jest również wykonanie drzwi w dwukolorze, dzięki czemu jeszcze bardziej możesz je spersonalizować.

KATALOG PRODUKTÓW

DRZWI ZEWNĘTRZNE DREWNIANE I DREWNIANO-ALUMINIOWE

DRZWI ZEWNĘTRZNE STALOWE

Ekskluzywne drzwi drewniane i drewniano- aluminiowe. Nowoczesne wzornictwo, drzwi najwyższej klasy z możliwością wykończenia w takich materiałach jak: szkło, drewno, beton. Zainteresowanych zapraszamy do naszego salonu w Chodzieży gdzie można zobaczyć drzwi wykończone w szczotkowanym dębie.

W01
Drzwi_zewnetrzne_G08_parmax
i091

DRZWI ZEWNĘTRZNE STALOWE OKLEINOWE

Konstrukcje w całości produkowane w Polsce – Słupsku i Kobylnicy. Wyroby dobrej jakości, estetycznie wykonane z gwarancją bezpieczeństwa. Produkowane z blachy stalowej, okleinowanej foliami drewnopodobnymi. Wypełnione różnym materiałem termoizolacyjnym – w zależności od typu i przeznaczenia. W standardzie drzwi wejściowe do domów i mieszkań wyposażone są w trzy sekcje zamków, zawiasy antywyważeniowe, zamki wysokiej klasy oraz klamkę.

DRZWI ZEWNĘTRZNE STALOWE

Przedstawiamy Państwu Drzwi Stalowe firmy MARTOM

DRZWI ZEWNĘTRZNE DREWNIANE

CAL to zakład stolarki drewnianej produkujący wysokiej jakości drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Firma ma swoją siedzibę w Suwałkach i istnieje od 1985 roku. W swojej ofercie proponuje zarówno rozwiązania standardowe jak i indywidualne. 

DRZWI DREWNIANE ZEWNĘTRZNE

Piorytetem firmy CAL jest idea zrównoważonego rozwoju budownictwa. Drewno z którego są drzwi pochodzi z lasów  zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom producent wyznacza nowe kierunki technik montażowych drzwi zewnętrznych. Poniżej przedstawiamy państwu kilka modeli firmy CAL, aby obejrzeć wszystkie zapraszamy na stronę producenta.

KOLEKCJA ARKTYCZNA

Drzwi z kolekcji ARKTYCZNEJ przeznaczone są dla domów energooszczędnych i pasywnych. Skrzydło ma gr. 90 mm, posiada trzecią uszczelkę na obwodzie skrzydła, drzwi mają współczynnik Ud = 0,58 W/m2K.

KOLEKCJA LUKSUSOWA

Kolekcja LUKSUSOWA zawiera wysokiej jakości drzwi z drewna dębowego. Utrzymane są w naturalnej kolorystyce, którą cechuje wybarwienie i oryginalny rysunek słojów. Grubość skrzydła wynosi 65 mm, możliwy do uzyskania współczynnik izolacji cieplnej na poziomie Ud od 1,3 W/m2K.

 

KOLEKCJA NOWOCZESNA

Drzwi należące do kolekcji NOWOCZESNEJ to sosna i dąb. Drewno poprzez detal płynnie łączy się ze szkłem i metalem. Klasyczna konstrukcja ramowo-płytowa o gr. 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K oraz o gr. 78 mm i Ud od 0,9 W/m2K.

KOLEKCJA KLASYCZNA

W Kolekcji KLASYCZNEJ zaprezentowano  drzwi wejściowe wykonane z drewna sosnowego bądź dębowego. Odznaczają się one klasyczną konstrukcją ramowo-płycinową o grubości 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K. Prostą formę wzbogacają zróżnicowane żłobienia i płyciny oraz efektownie wykonane przeszklenia.

KOLEKCJA RYCERSKA

Kolekcja  RYCERSKA łączy drewno sosnowe lub dębowe z elementami wykonanymi z blachy nierdzewnej lub aluminium oksydowanego.  Konstrukcję charakteryzuje grubość skrzydła 78 mm, Ud od 0,9 W/m2K.

KOLEKCJA FILMOWA

wzornictwo kolekcji FILOMOWEJ bazuje na szkle w różnych odmianach (malowane ceramicznie, lustro weneckie) połączone z materiałem organicznym ? drewnem. Konstrukcję charakteryzuje grubość skrzydła 78 mm, Ud od 0,9 W/m2K.