DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE

Zapraszamy do obejrzenia produktów
/DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE

DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE-dzięki rozległej ofercie producentów drzwi wewnątrzlokalowe mogą stać się doskonałym elementem dekoracyjnym państwa wnętrza. Producenci dbają o to, aby w ich kataloguu znalazły się drzwi spełniające wymagania zarówno skromnych mieszkań jak i wymagających rezydencji. Firma PATER proponuje Państwu wybranych producentów i ich kolekcje dostępne w naszych salonach.

DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE

Firma PORTA istnieje od 23 lat, jest jedną z najbardziej popularnych producentów drzwi w Polsce. Specjaliści śledzą najnowsze trendy designu na całym świecie i dostosowują je do potrzeb indywidualnego klienta. Cechą charakterystyczną firmy jest możliwość personalizacji drzwi. To Państwo decydują o najważniejszych parametrach takich jak: kolor, wzór, rodzaj ościeżnicy czy dodatkowe parametry konstrukcyjne. 

WIĘCEJ MODELI NA STRONIE PRODUCENTA

DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 26 lat. Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Produkuje swoje wyroby od podstaw z  drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera.

WIĘCEJ MODELI NA STRONIE PRODUCENTA

DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE

WIĘCEJ MODELI NA STRONIE PRODUCENTA

DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE

Założycielem firmy ERKADO jest Zbigniew Kozłowski- mistrz stolarstwa. Swoją siedzibę ma od 1976 roku w Charłowicach, wojewódtwie podkarpackim. Marka ERKADO opiera się na 30 latach doświadczenia oraz tradycji rodzinnej.  Zakład wdraża innowacyjne rozwiązania technologiczne. W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN. Firma współpracuje z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową.

TECHNOLOGIA STILE
DRZWI PŁYTOWE
TECHNOLOGIA HYBRYDOWA TWIN
DRZWI SZKLANE GRAF
DRZWI DWUSKRZYDŁOWE WEWNĘTRZNE
DRZWI WEJŚCIOWE WEWNĘTRZNE